Technológia výroby, ktorú používame, nám umožňuje prispôsobiť vonkajšie rozmery garáží vašim potrebám a požiadavkám. Betónové garáže môžu mať nasledujúce rozmery:

  • dĺžka: 6000 mm
  • šírka: 2990 mm
  • výška: 2540 mm

Poskytujeme tiež možnosť výroby garážovej strechy so sklonom vpredu a vzadu, čo umožňuje efektívne odvodnenie vody. Výroba našich betónových garáží je založená na modernej technológii výroby foriem. Štvorstenný výrobný modul foriem (strecha a tri steny) umožňuje inštaláciu podlahy do nosnej konštrukcie. Garáž je vyrobená z vysoko kvalitného betónu C30/37 vystuženého dvojitou sieťovinou. Vďaka použitiu moderných materiálov a technológií dokážeme zabezpečiť trvanlivosť konštrukcie a dlhoročné používanie.

Vonkajšia časť je natretá penetračným náterom, na ktorý sa ďalej nanáša omietka strednej hrúbky. Na výber je široká paleta vonkajších farieb, čím si môžete prispôsobiť garáž už k existujúcim stavbám. Hrúbka bočných stien a podlahy 8 cm, hrúbka strechy 10 cm v závislosti od zvážajúcej sa strechy k miestu odtokovej rúry.

Náhrada za plechové garáže

Tým, že sú plechové garáže citlivejšie na koróziu, plesne a celkovú životnosť, sú betónové alebo montované garáže ich vhodnou náhradou. Ich cena je v súčasnosti porovnateľná, ale životnosť diametrálne odlišná.

betonove garaze zivotnost